Milí Farníci.  Nezapomeňte, že farnost - to jste Vy

Doufám, že budete nadále finančně podporovat naší farnost. Příspěvek na farnost můžete dát přímo mně nebo zaslat na účet farnosti: Název účtu: Řk farnost Švihov; č.ú. 173463345/0300; ČSOB, divize: Poštovní spořitelna. Částku můžete zaslat jednorázově nebo zřídit trvalý příkaz k úhradě. Pokud by to byla každý měsíc částka 50, 100, 200 Kč, … bude to pro farnost velká, ba obrovská pomoc. Koncem roku Vám bude zaslané potvrzení o přijetí daru, které lze připojit k daňovému přiznání! Mnohokrát děkuji za pochopení a za všechny projevy přízně a podporu naší činnosti. Sám, bez cizí pomoci a bez peněz, bohužel nemohu nic dělat. S Vaší pomocí udělám všechno, na slávu Boha. Děkuji, děkuji, děkuji.

*************************************************************************************

Příležitost ke svátosti smíření je v naší farnosti vždy před nebo po bohoslužbách ve všední dny nebo kdykoliv na požádání.

Svátek Navštívení Panny Marie  - mše  sv. v hradní kapli ve Švihově bude sloužena v pondělí 31. května v 18:00 hod.

Celý červen prožíváme ve znamení pobožností k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu. Srdečně zvu.

Slavnost Těla a Krve Páně slavíme v naší farnosti ve čtvrtek        3. června v Měčíně mší sv. v 17:30 hod. V sobotu 5. června v Chudenicích mše sv. v 17:00 hod. a poté průvod kolem kostela. V neděli 6. června mše sv. v 8:30 hod ve Švihově a poté průvod, v Dolanech v 11:00 hod. a poté průvod. Vřeskovice ve 12.00 hod. se ruší.

Slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova budeme slavit v pátek 11. června ve farním kostele ve Švihově v 17:30, tento den není půst. Poutní bohoslužba v kapli   v Červeném Poříčí bude v neděli 13. června ve 14:00 hod. Srdečně zvu.

Náboženství pro mládež a děti naší farnosti a okolí (zakončení výuky náboženství v tomto školním roce) proběhne 19. června od 9:00 do 11:00 a od 11:00 do 12:30 hodin na faře ve Švihově.

Poutní bohoslužbu v kostele sv. Jana Křtitele ve Vřeskovicích budeme prožívat v neděli 20. června v 10:00 hod. Tento den se ruší ostatní bohoslužby v naší farní oblasti!

Poutní bohoslužba v kapli sv. Jana Křtitele - Bíluky u Měčína  bude sloužena v sobotu 26. června od 10:00 hod. Srdečně zvu každého z okolí.

Poutní bohoslužba slova u kaple sv. Cyrila a Metoděje v Balkovech se bude konat v sobotu 26. června od 14:00 hod. Srdečně zveme.

Poutní slavnost ke cti sv. Petra a Pavla v Dolanech budeme prožívat v neděli 27. června. Začátek bohoslužby v 9:30 hod. Letos ještě výjimečně nebude občerstvení pro poutníky.. Tento den se ruší ostatní bohoslužby v naší farní oblasti!

Poutní mše sv. ke cti sv. Prokopa v Nezdicích bude sloužena 4. července ve 13:30 hod. Srdečně zvu.

POZOR!!! MOHOU NASTAT ZMĚNY! BUDETE VČAS INFORMOVÁNI.