Milí Farníci.  Nezapomeňte, že farnost - to jste Vy

Doufám, že budete nadále finančně podporovat naší farnost. Příspěvek na farnost můžete dát přímo mně nebo zaslat na účet farnosti: Název účtu: Řk farnost Švihov; č.ú. 173463345/0300; ČSOB, divize: Poštovní spořitelna. Částku můžete zaslat jednorázově nebo zřídit trvalý příkaz k úhradě. Pokud by to byla každý měsíc částka 50, 100, 200 Kč, … bude to pro farnost velká, ba obrovská pomoc. Koncem roku Vám bude zaslané potvrzení o přijetí daru, které lze připojit k daňovému přiznání! Mnohokrát děkuji za pochopení a za všechny projevy přízně a podporu naší činnosti. Sám, bez cizí pomoci a bez peněz, bohužel nemohu nic dělat. S Vaší pomocí udělám všechno, na slávu Boha. Děkuji, děkuji, děkuji.

*************************************************************************************

Příležitost ke svátosti smíření je v naší farnosti vždy před nebo po bohoslužbách ve všední dny nebo kdykoliv na požádání.

Na májové pobožnosti v květnu Vás srdečně zvu do Švihova každou středu a pátek, do Dolan každé úterý, do Měčína ve čtvrtek a do Chudenic v sobotu před mší svatou.

Sbírky  v neděli 22. května se bude konat sbírka na pomoc pronásledovaným křesťanům.

Den matek - v neděli 8. května v 8:30 hod. bude sloužena bohoslužba za všechny matky živé a zemřelé z naší farnosti ve Švihově. Srdečně Vás zvu.

Náboženství pro mládež a dětí naší farnosti a okolí proběhne 13. května od 19:00 hod. a 14. května od 9:00 hod. na faře ve Švihově. Srdečně Vás zveme, S. Gonzaga.

Poutní bohoslužby ke cti sv. Jana Nepomuckého:

21. května10:00 hod. v Nedanicích a v 13:00 hod. ve Lhovicích;

22. května10:10 hod v Ježovech.

Bohoslužba v Dolanech se 22. května ruší, děkuji za pochopení.

Slavnost Nanebevstoupení Páně - 26. května – srdečně Vás zvu do měčínského kostela. Od 17:00 hod. bude májová pobožnost a od 17:30 hod. mše svatá.

Poutní bohoslužba v kapli Nejsvětější Trojice v Chlumské bude sloužena 28. května v 15:00 hod. Tento den se ruší mše sv. v Chudenicích. Srdečně zvu.

Svátek Navštívení Panny Marie  - mše  sv. v hradní kapli 31. května v 18:00 hod., tento den se ruší mše sv. v Dolanech.

Slavnost seslání Ducha Svatého a zároveň konec velikonoční doby budeme prožívat v neděli 5. června. Mše sv. v tento den- 8:30 hod. ve Švihově, 10:10 hod. v Dolanech, 12:00 hod. ve Vřeskovicích, 14:00 hod. v Nezdicích. Sbírka na diecézí.

Slavnost Nejsvětější Trojice- 12. června změna v bohoslužbách: v 8:30 hod. Dolany, v 10:00 hod. Švihov - první svaté přijímání, 12:00 hod. Vřeskovice.

POZOR!!! MOHOU NASTAT ZMĚNY! BUDETE VČAS INFORMOVÁNI.